En iyi Mil Kazandıran Kredi Kartları

Günümüzde kredi kartı kullanımının yaygınlaşmasıyla beraber bankalar kredi kartı kullanıcıları için fırsat seçenekleri sağlamaya başladı. Bu hususta kullandıkça mil kazandıran kredi kartları, sık seyahat eden kullanıcıların oldukça ilgisini çekti. Bu bağlamda mil kazandıran kredi kartları son günlerde çeşitlenerek kullanıcılar için avantajlı bir duruma dönüştü.

Çeşitli banka kredi kartlarının arasında en iyi mil kazandıran kredi kartları şunlardır;

  • Akbank Wings Kart.
  • ING Pegasus BolBOL Kart.
  • Yapı Kredi Adios Kart
  • Vakıfbank MilPlus Kart
  • Halkbank Parafly Kart
  • İş Bankası Maximiles Kart
  • Garanti BBVA Miles Smiles Kart.

Mil biriktiren kredi kartları sayesinde kullanıcılar uçak biletlerine para ödemeden sahip olabilir. Sık seyahat eden kullanıcılar yukarıdaki kredi kartlarını tercih ederek mil biriktirmeye başlayabilir.

Akbank Wings Kart

Seyahat ve diğer alışveriş kullanımlarında mil biriktiren Akbank Wings Kart ile yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda biriken mil puanlarını kullanmak mümkün. Ayrıca yurt dışı harcamalarda daha fazla mil kazandırmaktadır.

ING Pegasus BolBol Kart

Pegasus firmasıyla anlaşma sağlayan ING Pegasus BolBol kart kullanıldıkça mil biriktirerek Pegasus firmasıyla yapılacak olan seyahatler de kullanılabilir. Ayrıca Sabiha Gökçen Havalimanında düşük ücretli vale ve hızlı geçiş fırsatları da sunmaktadır.

Yapı Kredi Adios Kart

Yapı Kredi Adios Kart ile yapılan kullanımlarda kullanıcılar mil biriktirebilir. Tüm seyahat firmaları ile anlaşması olan Yapı Kredi Adios kart sayesinde indirimli veya bedava uçak bileti almam mümkün. Buna ek olarak yurt içi ve yurt dışında otobüs bileti harcamalarında da indirim sağlamaktadır.

Vakıfbank MilPlus Kart

Vakıfbank MilPlus kredi kartı harcadıkça mil kazandıran kredi kartlarındandır. Kazanılan mil puanları ile uçak bileti alabilir otel veya tur rezervasyonu yaptırılabilir.

Halkbank Parafly Kart

Visa ve MasterCard logosu bulunan tüm işyerlerinden yapılan harcamamalar kullanıcılara mil puanı olarak geri döner. Biriken mil puanları ile kullanıcılar uçak bileti alabilir.

Kredi Kartları ile Biriktirilen Miller Nasıl Kullanılır? Mil biriktiren kredi kartları kullanıcılar harcama yaptıkça birikmektedir. Biriken mil puanları uçak bileti alınırken kredi kartı ile işlem esnasında kullanılabilir. Bunun için extra bir işlem yapmaya gerek yoktur.